Контрольний матч. "Кривбас" поступився росiйському "Сатурну"

Главная - Новости ФК Кривбасс Кривой Рог - Контрольний матч. "Кривбас" поступився росiйському "Сатурну"
15 січня - на другий день після прибуття до Туреччини - криворізький "Кривбас" зіграв свій перший контрольний поєдинок.

Суперником нашої команди став клуб російської прем'єр-ліги - раменький "Сатурн".

Зустріч вийшла цікавою та видовищною й закінчилась мінімальною перемогою росіян з рахунком 1:0,

Перша половина гри була доволі рівною. Після перерви команди зробили багато замін. На 70-й хвилині "Кривбас" мав нагоду відзначитись, коли Кашевський увірвався до штрафного майданчика суперника, де був збитий. Арбітр призначив чомусь лише штрафний удар за межами карного майндачика. Хоча за визначенням експертної комісії (слід сказати, що в Туреччині свої збори проводять також російські судді, один з яких й обслуговував гру між "Кривбасом" та "Сатурном"), що переглядала цей поєдинок, арбітр мав призначити пенальті та вилучити гравця "Сатурна" з поля.

Через кілька хвилин, використавши помилки криворізьких захисників гравці "Сатурна" забили гол. Після подачі зі штрафного відзначився Барейро.

"КРИВБАС": Савченко (Старцев, 46), Нівінський (Котелюх, 46), Дун'їч, Кашевський (Кучеренко, 72), Довгулевець (Григорик, 73), Корабльов, Трішович (Грошев, 46), Греньков (Попович, 46), Алегбе (Щеглов, 46), Згура, Гігіадзе (Кабанов, 46)

"САТУРН": Солосін (Ребров, 46), Джяукштас, Жедер (Вучко, 46), Дюріца (Калашников, 46), Харитонов (Шестаков, 46), Ігонін (Сабітов, 46), Жан Нарде (Тринітацький, 46), Нахушев (Житников, 46), Єсипов (Жан Карлос, 46), Вукчевіч (Адріану, 46), Барейро

Наступну гру кривоіржці (умовно "першим" складом) планують зіграти 19 січня. Суперником має стати московський "Спартак". Цього ж дня умовно "другий" склад планує зіграти поєдинок проти грозненського "Терека".

Источник: Офiцiйний сайт ФК "Кривбас"